Currency: CZK / EUR / HUF
Language: CZ SK HU EN
0 0.00 € Empty cart

Chcete s námi pracovat?

Aktuálně otevřené pracovní pozice

 

 

Nákupčí, příjem zboží

Nové sladké suroviny a cukrářské potřeby nám přichází do skladu v Karviné celý týden, často i několikrát denně. Rychle přijmout zboží na sklad, přesně a správně je zařadit do určených pozicí, zapsat do skladového systému a dát jim tak možnost, aby byly co nejdříve v kuchyních našich zákazníků, je nesmírně důležitá práce. Vyžaduje rychlost, přesnost a zodpovědnost.

Stejně tak včasný nákup od našich dodavatelů, a to nejenom z České republiky, ale i zahraničí, tak, aby bylo zboží k dispozici na skladě včas a v potřebném množství. Nebudete na to sami, pomáhá vám sofistikovaný systém předpovědi prodejů, je však nezbytné bezvadně zvládat práci s PC, kalkulačkou a kancelářskými programy, jako např. Excel a samozřejmě Internet (většina zboží se objednává přes VO eshopy). 

Kdo je náš ideální nový kolega nebo kolegyně na pozici nákupčí/disponent?

Pečlivý a samostatný člověk s analytickým myšlením, který to zvládá s počítačem, ale nebojí se přijít do práce v teniskách, protože ví, že je před ním ten den pořádný kus fyzické práce. Právě má totiž přijet paleta zboží od dodavatele z Holandska a je třeba vše roztřídit, spočítat, zkontrolovat podle příjemky a zařadit do správných pozicíc ve skladu.

Nebojí se zvednout telefon, když je třeba něco vyřešit se zákazníkem nebo dodavatelem. Ideální, pokud máte zkušenosti s pečením, hodí se vám to při vyhledávání nového zboží a objednávání novinek od stávajících dodavatelů. U nás se neustále něco učíte, jsme eshop, který nestagnuje, ale soustavně roste již více než deset let. 

Náplň práce

  • objednávání zboží od dodavatelů v ČR a v zahraničí (český jazyk, angličtina alespoň porozumění psanému textu)
  • naskladňování zboží jak fyzické, tak administrativní

Pracujeme s potravinami, zdravotní průkaz je nezbytností.
Pracujeme s lidmi, dobrá nálada a ochota pracovat v kolektivu je nutností.

Co nabízíme? Fajn kolektiv, spravedlivé platové ohodnocení od 20.000 kč, které odráží i množství práce, pravidelné odměny, slevy na nákup zboží, výborná káva z Nescafe Dolce Gusto, pravidelný přísun sladkého, možnost občasné práce z domova (homeoffice), pouze ranní směny (od 7 do 15 hodin) v Karviné a další benefity a práci, která lidem přináší radost.

Poznali jste se v tom, nebo víte o někom, kdo by byl ten správný kandidát? Dejte mu tip na tenhle inzerát a email prace@pnm.cz, kam lze posílat své životopisy.

 

 

 

 

 

Skladník/ce, expedient

Bavila by vás práce ve skladu a balení sladkých surovin a potřeb na pečení? Momentálně hledáme kolegy do skladu v Karviné. 

Kdo je náš ideální nový kolega nebo kolegyně ve skladu?

Fajn člověk, poctivý, který je ochoten a schopen denně zabalit něco kolem 50 až 100 balíčků, sem tam některý kolem pěti až deseti kilo, když zazvoní telefon nebo přijde mail, odpovědět s úsměvem, a snahou pomoci, se znalostí práce na PC (fakt je to u eshopu docela důležité:-)) a hlavně dobrou náladou. Pondělí jsou náročnější, pátky zase naopak volnější, o víkendu si užíváte zaslouženého volna.

Opravdu ideální kandidát by měl mít zkušenosti z prací ve skladu, s počítačem na úrovni kancelářských programů, mezi vlastnosti, které očekáváme, patří pečlivost, preciznost, soustředěnost a ochota se učit.

Zkušenosti s cukrařinou a pečením výhodou:-)

Náplň práce:

  • expedice, balení
  • naskladňování zboží
  • práce se surovinami.

Pracujeme s potravinami, zdravotní průkaz je tak nezbytností.
Pracujeme s lidmi, dobrá nálada a ochota pracovat v kolektivu je nutností.
Pracujeme také v nevytápěném skladu, takže pokud máte rádi chládek (minimálně v zimních měsících), jste skvělý adept...

Co nabízíme? Fajn kolektiv, spravedlivé platové ohodnocení, které odráží i množství práce, pravidelné odměny, slevy na nákup zboží, výborná káva z Nescafe Dolce Gusto, pravidelný přísun sladkého, flexibilní pracovní doba a další benefity a práci, která lidem přináší radost.

Poznali jste se v tom, nebo víte o někom, kdo by byl ten správný kandidát? Dejte mu tip na tenhle inzerát a email prace@pnm.cz, kam lze posílat své životopisy.

 

Contact us